Młody, bramkostrzelny zawodnik

W świecie piłki nożnej czasami trzeba bardzo niewiele by odkryć jakiś talent. Dany zawodnik może okazać się wielkim talentem praktycznie z dnia na dzień. Praktycznie tak samo było z zawodnikiem o imieniu Erling Haaland. Jest to młody zawodnik, jednak mimo swojego wieku zdobywa w seniorskiej piłce sporo bramek. Na chwilę obecną gra w Borussi Dortmund.

Czy da się grać bez niego?

Tak naprawdę na dzień dzisiejszy ta drużyna jest znacznie słabsza bez wspomnianego zawodnika. W przypadku, gdy chcemy przeczytać nieco więcej na temat jego kariery to takie informacje znajdziemy tutaj: Erling Haaland. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że jest to napastnik, który potrafi wykorzystać zdecydowaną większość sytuacji bramkowych i to właśnie stąd bierze się spora liczba bramek, którą zdobył do tej pory. To jeszcze nie wszystko, bo potrafi on popisać się asystami przez co wspiera swój zespół nie tylko w samym zdobywaniu bramek, a jest to także bardzo ważne.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Post

Nowe odrzutowceNowe odrzutowce

    Wielu z was na pewno chciałoby mieć możliwość podróżowania między najważniejszymi miastami świata w zaledwie kilka godzin. Zanim jednak ludzkość stworzy sieć pociągów podróżujących na poduszce magnetycznej w