Najciekawsze gry, w które zagrasz tylko na Playstation

Ogromny wpływ na wybór konsol mają gry ekskluzywne, czyli dostępne tylko dla jednego typu konsoli. To rozwiązanie dla PS4 sprawiło, że konsola Sony ósmej generacji odniosła wielki sukces, z ponad 110 milionami egzemplarzy sprzedanych na całym świecie. Japończycy w pełni wykorzystali umiejętności pracowników studia deweloperskiego i podpisali umowy z kilkoma nowymi partnerami. Efektem tych działań jest doskonała gra, która co roku zdobywa wysokie oceny komentatorów i samych graczy. 

Bloodborne

Japoński producent gier From Software znany jest głównie z tworzenia trudnych gier. Choć większość graczy kojarzy firmę z serią „Dark Souls”, w jej dorobku jest wiele wybitnych dzieł. Jednym z nich jest Bloodborne, będąca wymagającą grą RPG akcji i ekskluzywną grą na PS4. Akcja toczyła się w opanowanym przez zarazę ciemnym mieście Yharnam, utrzymanym w stylu wiktoriańskim. Głównym zadaniem bohatera jest odkrycie przyczyny lub odpowiedzialności za całe zło mieszkańców. W związku z tym podstawą walki jest unik i szybki kontratak.

Dreams

To zdecydowanie niezwykłe dzieło. Właściwie trudno tu mówić o zwykłych grach, ponieważ to po prostu łatwa i przyjemna zabawa. Daje użytkownikom niemal nieograniczone możliwości. Gracze mogą tworzyć własne minigry, które należą do wielu różnych gatunków i można je ustawić w dowolnym świecie. Dostępne narzędzia są tak obszerne, że można nawet skopiować inne istniejące prace. Dobrym przykładem jest świat replikacji Halo Infinite. Nie ma przeszkód w stworzeniu symulatora myśliwca czy RPG z widokiem izometrycznym. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia i wolny czas, jaki możesz poświęcić grze.

God of War

Czwarta część słynnej serii God of War to jedna z najbardziej znanych ekskluzywnych gier na PlayStation 4. To zasługa typowego bohatera Kratosa, który bez wahania rzucił wyzwanie bogom. Przygodowa gra akcji koncentruje się przede wszystkim na szybkiej rozgrywce, w której toczy się duża liczba dynamicznych pojedynków, nie tylko ze zwierzętami i potworami z mitologii nordyckiej, ale także z pomniejszymi boginiami, takimi jak córka Odyna, Walkirie. Gracze doceniają God of War nie tylko za doskonałą rozgrywkę, ale także za ciekawą fabułę i niepowtarzalną atmosferę.

MediEvil

MediEvil ukazało się w 2019 roku jako replika gry akcji o tej samej nazwie, która zadebiutowała na PlayStation w 1998 roku. Chociaż branża ewoluowała z biegiem czasu, mechanika gry z ubiegłego wieku jest nadal bardzo interesująca. Nie można jednak zaprzeczyć, że system walki jest bardzo stary. Gracz kontroluje wskrzeszonego Sir Daniela Fortesque, który chce zemścić się na swoim zabójcy. Jednak na jego drodze jest wiele niebezpieczeństw. Ludzie, którzy grali w tą grę kilka lat temu, szczególnie polubili MediEvil. Artysta doskonale oddaje klimat i poczucie humoru oryginalnego dzieła.

Te cztery propozycje zdecydowanie przypadną każdemu fanowi gier do gustu. Rozgrywka przyniesie ogrom niesamowitych emocji i przeżyć. Ciekawa fabuła, liczne przygody i zagadki potrafią wciągnąć nawet na kilka godzin. Dzięki temu ten czas spędzony przed ekranem przyniesie przede wszystkim rozluźnienie i zwyczajny relaks. To niezwykle ważne elementy w naszych czasach, które są pełne nerwów i stresu. Życzymy więc dobrej zabawy i udanej rozgrywki!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Post

Osuszanie WarszawaOsuszanie Warszawa

Osuszanie Warszawa Iniekcja krystaliczna oraz inne rodzaje iniekcji to metody pozwalające na rozwiązanie problemu jaką jest zbieranie się wilgoci kapilarnej w ścianach budynku. Wilgoć kapilarna jest zjawiskiem zaciągania wody z