Odzyskiwanie danych co powinien rozumieć.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze metody odzyskiwania danych na Androida

Jeśli chcesz odzyskać utracone lub usunięte pliki na urządzeniu z systemem Android, musisz znać najlepsze metody ich odzyskiwania. Jeśli nie jesteś pewien, który z nich wybrać, istnieje kilka różnych opcji, które możesz wypróbować. Jedną z opcji jest użycie aplikacji do odzyskiwania danych na komputerze stacjonarnym. Dobrym wyborem dla tego jest Recuva. To oprogramowanie używa kreatora, aby poprowadzić Cię przez kroki niezbędne do odzyskania utraconych plików. Ta metoda jest lepiej nadaje się do plików, które są przechowywane na kartach pamięci lub pamięci wewnętrznej.

Disk Drill 4 Android Data Recovery

Jeśli straciłeś pliki na telefonie lub tablecie z systemem Android, możesz użyć oprogramowania Disk Drill, aby je odzyskać. Program może skanować utracone pliki na zewnętrznych urządzeniach pamięci masowej i dyskach wewnętrznych. Po wykryciu utraconych danych, możesz wyświetlić podgląd i wybrać elementy, które chcesz odzyskać z urządzenia z systemem Android.

Oprogramowanie jest dostępne do pobrania na stronie internetowej dewelopera. Po pobraniu go zainstaluj go na swoim komputerze. Następnie oprogramowanie powinno być gotowe do uruchomienia. Będziesz musiał uruchomić go jako administrator. Po tym wszystkim jesteś gotowy do korzystania z Disk Drill. Aplikacja poprosi Cię o udzielenie jej pozwolenia na dostęp do pamięci masowej Twojego telefonu.

Użytkownik może wybrać tryb szybkiego skanowania i głębokiego skanowania. Program posiada również tryb ochrony danych i pozwala na wstrzymanie procesu odzyskiwania. Następnie wyświetli listę odzyskanych elementów. W zależności od typu danych, oprogramowanie może przywrócić plik, którego szukasz.

To oprogramowanie obsługuje wszystkie typy urządzeń z systemem Android, w tym urządzenia zrootowane. Może również uzyskać dostęp do partycji pamięci. Można go używać do przywracania plików z Galaxy, Nexus, lub innego urządzenia z systemem Android, który ma wewnętrzną pamięć masową. Oprogramowanie może być nawet używane do odzyskiwania usuniętych dokumentów, filmów i obrazów.

Darmowa wersja Disk Drill 4 Android Data Recovery ma limit danych 500MB i jest niedrogim sposobem na odzyskanie danych. Możesz uaktualnić do płatnej wersji, jeśli potrzebujesz więcej miejsca. Oprogramowanie posiada również opcjonalne uaktualnienie dożywotnie, które zapewnia dodatkowe 10% zniżki. Oprogramowanie zawiera również e-mail wsparcia i opcję czatu na żywo dla pytań.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Istnieje wiele opcji odzyskiwania danych z uszkodzonego telefonu z systemem Android. Najpierw musisz włączyć debugowanie USB na uszkodzonym urządzeniu z systemem Android. Następnie wybierz, jakie typy plików chcesz odzyskać. Po zakończeniu kliknij „Rozpocznij kopiowanie”, aby przenieść dane. Następnie możesz wysłać złamanego Androida do warsztatu naprawczego. Technik przeanalizuje uszkodzone urządzenie i przeprowadzi proces odzyskiwania danych. Sklep naprawczy pobierze opłatę za odzyskanie Twoich danych.

Innym sposobem na odzyskanie danych z uszkodzonego telefonu z systemem Android jest użycie aplikacji do przenoszenia danych. Aplikacje te są dostępne w sklepie Google Play. Aplikacje te są przydatne, ponieważ pozwalają na bezprzewodowe przesyłanie plików za pomocą Bluetooth. Innym sposobem jest użycie kabla USB do podłączenia telefonu do komputera. Pozwala to na dostęp do pamięci masowej urządzenia bez konieczności jej odblokowywania lub autoryzacji.

Po naprawieniu telefonu, oprogramowanie rozpocznie skanowanie danych w poszukiwaniu danych, które można odzyskać. Następnie możesz sprawdzić i wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Po zakończeniu tego procesu możesz kliknąć przycisk „Odzyskaj”, aby rozpocząć odzyskiwanie danych. Jeśli masz więcej niż jeden plik do odzyskania, możesz wybrać wszystkie z nich.

Jeśli nie jesteś w stanie odzyskać danych z uszkodzonego urządzenia z systemem Android, możesz użyć funkcji AutoPlay na komputerze z systemem Windows. Ta funkcja wykrywa uszkodzone urządzenie z systemem Android i pozwala skopiować pliki na komputer. Ta funkcja działa najlepiej na urządzeniach z systemem Android z włączonym debugowaniem USB. Należy jednak pamiętać, że AutoPlay odzyskuje tylko pliki multimedialne z uszkodzonych urządzeń. Nie jest w stanie odzyskać dzienników połączeń lub SMS-ów.

Inną opcją odzyskania danych z uszkodzonego telefonu z systemem Android jest wykorzystanie jego karty SIM lub zewnętrznej karty SD. Aby to zrobić, należy podłączyć telefon do komputera. Pozwoli to na zarządzanie urządzeniem przez komputer i tworzenie kopii zapasowych danych. Google Drive i Dropbox to niektóre z aplikacji dostępnych do tego celu. Potrzebujesz również myszki USB i koncentratora USB.

Eassos Android Data Recovery

Eassos Android Data Recovery to darmowa aplikacja, która umożliwia przywrócenie usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Program ten może odzyskać pliki z różnych sytuacji, w tym z przywrócenia ustawień fabrycznych, ataku wirusa i uszkodzenia karty pamięci. Jest łatwy w użyciu i zapewnia skuteczne rozwiązanie do przywracania utraconych danych. Działa z wieloma różnymi markami Androida i wersjami OS.

Podczas gdy Eassos Android Data Recovery jest użytecznym programem, użytkownicy mogą napotkać pewne problemy podczas próby usunięcia go z komputera. Oto kilka rozwiązań dla tego problemu. Po pierwsze, spróbuj usunąć aplikację z komputera. Może to być wymagający proces – jednak nie jest to niemożliwe!

Następnie pobierz deinstalator wydawcy. Ten program można pobrać za darmo z internetu. Będzie on również wymagał ponownego uruchomienia komputera. Po zakończeniu procesu powinieneś być w stanie wyświetlić odzyskane pliki. Dezinstalator pomoże Ci następnie usunąć wszelkie pozostałości plików. Możesz chcieć wyłączyć oprogramowanie antywirusowe lub antymalware, ponieważ te aplikacje mogą uszkodzić lub usunąć ważne pliki ustawień.

Jeśli dane na urządzeniu z systemem Android zostały przypadkowo usunięte, nadal możliwe jest ich odzyskanie. Jeśli jednak Twój telefon nie jest zakorzeniony, będziesz musiał najpierw przywrócić dane z karty SD. Ta aplikacja może również pomóc w odzyskaniu danych z uszkodzonych lub uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Obsługiwanych jest wiele różnych marek telefonów komórkowych.

Oprócz przywracania danych, Eassos Android Data Recovery oferuje również inne potężne funkcje. Jednak interfejs nie jest łatwy w nawigacji, a procedury są nieco bardziej zaangażowane niż w innych aplikacjach do odzyskiwania danych. Możesz wybrać jeden z trzech różnych trybów odzyskiwania: Podgląd, Wybierz i Odzyskaj. Po wybraniu trybu odzyskiwania, można wybrać pliki do odzyskania. Po wybraniu plików, można wybrać, gdzie zapisać odzyskane dane.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Related Post